fbpx

Muzeum Historii Ubioru w Poznaniu


Którą wybierasz na pokaz od podszewki?

W kolejnej edycji pokazu sukni od podszewki mamy dla Państwa do wyboru dwie propozycje sukni z lat 70. XIX wieku. Jedna z nich jest suknią wieczorową o kroju princesse i była eksponowana w czasie naszej poprzedniej wystawy pod tytułem “Moda lubi się powtarzać“. Druga propozycją jest suknia ślubna, dekorowana koronkami, wykonana z pięknej żakardowej tkaniny.  Obie suknie wkrótce zostaną poddane konserwacji. Ta, która zostanie wybrana na następny pokaz pierwsza przejdzie metamorfozę. Opowiemy Wam o przebiegu konserwacji i pokażemy jej wyniki. Mamy nadzieję, że finalny efekt będziemy mogli zaprezentować już jesienią 2020 roku.

Jak głosować?

Ankieta odbywa się na naszym fanpage na Facebook. Wystarczy kliknąć w zdjęcie jednej z dwóch sukien i głos automatycznie zostanie zaliczony. Zakończenie ankiety w czwartek 27 lutego o godzinie 9.00 rano.

📣 Po przerwie powracamy do jednego z Waszych ulubionych wydarzeń tj. "Pokaz Zabytkowego Ubioru od Podszewki". Jak zawsze…

Posted by Muzeum Historii Ubioru on Wednesday, 19 February 2020

Gdzie odbędzie się pokaz?

Pokaz zabytkowego ubioru od podszewki odbędzie się w dniach 29 lutego i 1 marca o godzinie 13.00 w Muzeum Historii Ubioru w Poznaniu, ul. Kwiatowa 14/2.

Bilety do nabycia w kasie Muzeum oraz na stronie Bilety24.pl .

Serdecznie zapraszamy