fbpx

Muzeum Historii Ubioru w Poznaniu


Muzealny Poradnik Prezentowy

Oryginalny prezent z akcentem historycznym, a może wsparcie dla Muzeum Historii Ubioru? Czemu nie oba na raz? Jeżeli zastanawiasz się jak obdarować bliską osobę to mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

W tym roku wyjątkowo nie poddaliśmy się szaleństwu zakupów podczas Black Friday – czasem nawet Black Week 🙂 . Skutecznie powstrzymywaliśmy się przed promocjami i obniżkami. Myślimy coraz bardziej ekologicznie. A co najważniejsze: – nie kupujemy tego co wcale nie jest nam potrzebne.

Historyczny prezent!

Mamy dla Was wyjątkowy prezent, który powstał dzięki współpracy Muzeum z Naszywki24.pl. Sprawdźcie bawełniane torby z haftowanym motywem, który został zaprojektowany na podstawie oryginalnej męskiej kamizelki z XVIII wieku.

Jeżeli zakupicie taką torbę przed 22 grudnia to całkowity przychód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność Muzeum Historii Ubioru. Dlatego nie czekajcie dłużej. Wejdźcie do sklepu i zamówcie już dzisiaj. 

Torba beżowa
Torba czarna

Ilość toreb jest ograniczona. 

Niespodzianka

Do każdej torby którą zamówicie przed 22 grudnia 2019 roku otrzymacie gratis dodatek dla kreatywnych : naszywkę z Mikołajem lub naszywkę Bucik na prezenty. Napiszcie w uwagach do zamówienia, którą wybieracie. 

Wesołych Świąt życzy zespół Muzeum Historii Ubioru w Poznaniu.